Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, dyplomowany coach zdrowia (Colegium Civitas), pasjonatka zdrowego stylu życia. Prowadzi dwa blogi o tematyce kulinarnej Mamałyga i OneMoreThai, a także cyklicznie występuje w Dzień Dobry TVN, Kuchni+, gdzie gotuje. Ponadto w roku 2016 zwyciężyła drugą edycję programu TVN „Agent Gwiazdy.”

Ostatnio została nową prowadzącą program „Ameryka Express”.

Jest trenerką kulinarną z zakresu kuchni tajskiej w Instytucie Sztuki Kulinarnej w Warszawie oraz ekspertką z dziedziny zdrowego żywienia, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Na swoim koncie ma również książki „Gotuj zdrowo dla dzieci”,  „Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn”, “Nowoczesna kuchnia polska”  i „W mojej tajskiej kuchni”, która jest pierwszą w Polsce książką kulinarną o tajskiej tematyce, napisaną przez polskiego autora książek. 

Zdrowa kuchnia to jej misja, żyjąc według zasady, że “jesteś tym co jesz”. 

Prywatnie mama dwóch córek z którymi także wyczarowuje prawdziwe cuda z prostych i szybkich przepisów, także w programie Patenciary. 

Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych oraz profesjonalnej wiedzy. 

Kulinaria to jej świat.